Bikoshu'dan Bugüne Özel 3 Kişiye Little Caesars'tan Büyük Boy Premium Pizza Hediye!

Kampanya 18.07.2018 tarihinde, saat 23:59'da sona erecektir.

 

Bugün siparişini Bikoshu'dan ver, şanslı 3 kişiden biri ol, yapılacak çekilişle Little Caesars'tan Büyük Boy Premium Pizza Kazanma şansı yakala!

Kampanya Şartları

- Kampanya 18.07.2018 11:30'da başlayacak olup, 18.07.2018 23:59'da sona erecektir.

- Katılımcıların, Bikoshu Web Sitesi ya da Bikoshu Mobil Uygulamalarını kullanarak herhangi bir üye işyerinden sipariş vermesi gerekmektedir.

- Kampanya sonunda 3 kişiye Çekilişle Little Caesars Pizza'dan Büyük Boy Premium Pizza hediye edilecektir. (Hediye edilecek ürün, Bikoshu Web Sitesi ya da Mobil Uygulamalarında yer alan Little Caesars şubeleri içerisinde, Premium Pizzalar > Büyük Boy Premium kategorilerinin altında "Büyük Boy Pizza Fırsatı" adı ile geçmektedir!)

- Kazanan katılımcılar Büyük Boy Premium Pizzalardan Ekstra Karışık, Pide de Pizza, Pretzel, Süper Sezar ya da Ton Balıklı Pizza seçeneklerinden birini tercih edebilir.

- Kazanan katılımcılar Bikoshu üzerinden Little Caesars Pizza'nın İstanbul'da yer alan Gülbağ, Fındıklı, Bomonti, Aksaray, Acıbadem, Kartaltepe, Yıldırım Mh., Etiler, Yenidoğan Mah., Güneşli Mah., istinye, Kozyatağı Mah., Güven Mah., Yenibosna Merkez Mah. şubelerinden sipariş verebilirler. Bikoshu'ya kayıtlı Little Caesars şubelerini görmek için tıklayın!

- Katılımcılara, sipariş tutarına bakılmaksızın vereceği her sipariş için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

- Herhangi bir sebepten ötürü iptal edilen siparişler ya da Üye İşyerinin Bikoshu yönetim paneli üzerinden sonlandırmadığı (Sipariş Statülerinde, "Sipariş Teslim Edildi" olarak seçilmeyen) siparişler geçerli değildir.

- Katılımcılar, kampanya sonuna kadar daha fazla sipariş vererek, daha fazla çekiliş hakkı kazanabilir.

- Kazanan katılımcıların hediyelerini alabilmeleri için Bikoshu'ya üye olmaları ve üyelik bilgilerini (Ad-Soyad, Telefon Numarası, E-Mail) Bikoshu'ya iletmeleri gerekmektedir.

- Kazanan katılımcılar hediyelerini sadece Bikoshu web sitesi ya da mobil uygulamaları üzerinden kullanabilir.

- Her katılımcı sadece 1 defa ödül kazanabilir.

- Kazananlar katılımcılar 19.07.2018 tarihinde Bikoshu Instagram hesabından açıklanacaktır.

- Kampanyada öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan men edilecektir.

- Bikoshu kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.