Kim Tur Atlar? Tahmin Et Kazan!

Kampanya 30.06.2018 tarihinde sona ermiştir.

 

Fransa mı? Arjantin mi? Bir üst tura kim geçer? Tahmin et, doğru tahmin eden ilk 100 kişiden biri ol, Little Caesars Pizza'dan Orta Boy Premium Pizza Kazan!

Kampanya Şartları

- Kampanya 29.06.2018 12:00'da başlayacak olup, 30.06.2018 17:00'da sona erecektir.

- Katılımcılar Fransa-Arjantin maçının başlangıç saati olan 17:00'a kadar tahminde bulunabilir. 17:00'dan sonra yapılan tahminler geçersiz sayılacaktır.

- Katılımcılar kampanyaya, Bikoshu'nun Instagram hesabında paylaştığı görsellere tahminlerini (Fransa ya da Arjantin) yaparak dahil olabilirler.

- Instagram üzerinden katılanların tahminini yazması, Bikoshu'nun Instagram hesabını takip etmesi ve paylaşılan görseli beğenmesi gerekmektedir.

- Doğru tahminde bulunan ilk 100 kişiye Little Caesars Pizza'dan Orta Boy Premium Pizza hediye edilecektir.

- Kazanan katılımcıların hediyelerini alabilmeleri için Bikoshu'ya üye olmaları ve üyelik bilgilerini (Ad-Soyad, Telefon Numarası, E-Mail) Bikoshu'ya iletmeleri gerekmektedir.

- Kazanan katılımcılar Orta Boy Premium Pizzalardan Ekstra Karışık, Pide de Pizza, Pretzel, Süper Sezar ya da Ton Balıklı Pizza seçeneklerinden birini tercih edebilir.

- Kazanan katılımcılara, Bikoshu'da kayıtlı en yakın Little Caesars şubesinde kullanılmak üzere, ürünün değeri (24,90TL) kadar BiNakit yüklenecektir.

- Kazanan katılımcılar hediyelerini sadece Bikoshu web sitesi ya da mobil uygulamaları üzerinden kullanabilir.

- Kazanan katılımcılar Bikoshu üzerinden Little Caesars Pizza'nın İstanbul'da yer alan Gülbağ, Fındıklı, Bomonti, Aksaray, Acıbadem, Kartaltepe, Yıldırım Mh., Etiler, Yenidoğan Mah., Güneşli Mah., istinye, Kozyatağı Mah., Güven Mah., Yenibosna Merkez Mah. şubelerinden sipariş verebilirler. Bikoshu'ya kayıtlı Little Caesars şubelerini görmek için tıklayın!

- Bikoshu'da, kazanan katılımcıların kayıtlı adresine yakın Little Caesars şubesinin bulunmaması ya da şubenin gönderim bölgesi dışında olması durumunda, kazanan katılımcıların hesabına tüm Bikoshu üye işyerlerinde kullanılabileceği 24,90TL BiNakit yüklemesi yapılacaktır.

- Her katılımcı sadece 1 ödül kazanabilir. Birden fazla tahminde bulunarak kampanyaya dahil olmak isteyen katılımcıların ilk tahminleri geçerli olur.

- Kazananlar katılımcılar 01.07.2018 tarihinde http://kampanya.bikoshu.com sitesinde açıklanacaktır.

- Kazanan katılımcıların en geç 02.07.2018 18:00'a kadar üyelik bilgilerini Bikoshu ile paylaşmaları gerekmektedir. Aksi taktirde kazandıkları hediyeler geçersiz sayılacaktır.

- BiNakit yüklemeleri 03.07.2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

- Kampanyada öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan men edilecektir.

- Bikoshu kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.