Kim Tur Atlar? Tahmin Et Kazan!

Kampanya 06.07.2018
tarihinde sona ermiştir.

 

Brezilya mı? Belçika mı? Tahminini yap, Little Caesars'tan Orta Boy Premium Pizza + Litrelik İçecek Kazan!

Kampanya Şartları

- Kampanya 05.07.2018 12:00'da başlayacak olup, 06.07.2018 21:00'da sona erecektir.

- Katılımcılar Brezilya-Belçika maçının başlangıç saati olan 21:00'a kadar tahminde bulunabilir. 21:00'dan sonra yapılan tahminler geçersiz sayılacaktır.

- Katılımcılar kampanyaya, Bikoshu'nun Instagram hesabında paylaştığı görsellerin altına tahminlerini (Brezilya ya da Belçika) yaparak dahil olabilirler.

- Instagram üzerinden katılanların tahminini yazması, Bikoshu'nun Instagram hesabını takip etmesi ve paylaşılan görseli beğenmesi gerekmektedir.

- Doğru tahminde bulunan 50 kişiye çekilişle Little Caesars Pizza'dan Orta Boy Premium Pizza + 1 Lt. İçecek hediye edilecektir.
(Hediye edilecek ürün, Bikoshu Web Sitesi ya da Mobil Uygulamalarında yer alan Little Caesars şubeleri içerisinde, Premium Pizzalar > Orta Boy Premium kategorilerinin altında "Orta Boy Pizza + Litrelik İçecek" adı ile geçmektedir!)

- Kazanan katılımcıların hediyelerini alabilmeleri için Bikoshu'ya üye olmaları ve üyelik bilgilerini (Ad-Soyad, Telefon Numarası, E-Mail) Bikoshu'ya iletmeleri gerekmektedir.

- Kazanan katılımcılar Orta Boy Premium Pizzalardan Ekstra Karışık, Pide de Pizza, Pretzel, Süper Sezar ya da Ton Balıklı Pizza seçeneklerinden birini tercih edebilir.

- Kazanan katılımcılara, Bikoshu'da kayıtlı en yakın Little Caesars şubesinde kullanılmak üzere, ürünün değeri (27,90TL) kadar BiNakit yüklenecektir.

- Bikoshu'da, kazanan katılımcıların kayıtlı adresine yakın Little Caesars şubesinin bulunmaması ya da şubenin gönderim bölgesi dışında olması durumunda, kazanan katılımcıların hesabına tüm Bikoshu üye işyerlerinde kullanılabileceği 27,90TL BiNakit yüklemesi yapılacaktır.

- Kazanan katılımcılar hediyelerini sadece Bikoshu web sitesi ya da mobil uygulamaları üzerinden kullanabilir.

- Kazanan katılımcılar Bikoshu üzerinden Little Caesars Pizza'nın İstanbul'da yer alan Gülbağ, Fındıklı, Bomonti, Aksaray, Acıbadem, Kartaltepe, Yıldırım Mh., Etiler, Yenidoğan Mah., Güneşli Mah., istinye, Kozyatağı Mah., Güven Mah., Yenibosna Merkez Mah. şubelerinden sipariş verebilirler. Bikoshu'ya kayıtlı Little Caesars şubelerini görmek için tıklayın!

- Her katılımcı sadece 1 ödül kazanabilir. Birden fazla tahminde bulunarak kampanyaya dahil olmak isteyen katılımcıların ilk tahminleri geçerli olur.

- Çekilişler 07.07.2018 tarihinde yapılacak olup, kazananlar saat 15:00'da http://kampanya.bikoshu.com sitesinde açıklanacaktır.

- Kazanan katılımcıların en geç 08.07.2018 18:00'a kadar üyelik bilgilerini Bikoshu ile paylaşmaları gerekmektedir. Aksi taktirde kazandıkları hediyeler geçersiz sayılacaktır.

- BiNakit yüklemeleri 09.07.2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

- Kampanyada öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan men edilecektir.

- Bikoshu kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.