Kampanya 31.05.2019 tarihinde sona ermiştir.

17.04.2019 - 31.05.2019 tarihleri arasında Bikoshu ile Little Caesars'tan, BKM Express ile vereceğiniz siparişerde Orta Boy Pizzalar sadece 9,90TL!

Kampanya Şartları

- Kampanya 17.04.2019-31.05.2019 tarihleri arasında Bikoshu IOS ve Android Uygulamaları üzerinden BKM Express ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

- İndirim sadece Little Caesars Orta Boy Klasik Pizza siparişlerinde geçerlidir.

- Kampanya kapsamında ödemesi BKM Express ile yapılan Little Caesars orta boy pizza siparişlerinden 23.90 TL yerine sadece 9.90 TL tahsil edilecektir.

- Klasik Pizzalarda; Margarita, Sucukbol, Sebze, Sucuk Karışık, Parti, Sucuk Peynir,Pepperoni ve Piknik çeşitleri bulunur. Nefis Kenar ayrıca ücretlendirilir. Ekstra malzeme seçimi geçerli değildir.

- Kampanyadan faydalanmak için Bikoshu mobil uygulama kullanıcıları, uygulama içerisinde Little Caesars dükkan sayfasının en üst satırında bu kampanyayı bulabilirler; buradan ürünü sepete eklediklerinde siparişin ödemesini tamamlarken BKM Express’i seçtikleri anda indirim anında sepete yansıyacaktır.

- Little Caesars gönderim alanları sadece Bikoshu’da bulunan Little Caesars subelerinin gönderim alanları ile sınırlıdır. Şubenin minimum sipariş miktarı kuralı uygulanır.

- Kampanyadan ilk 1.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

- Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

- Bu kampanyada ödemeler sadece BKM Ekspress ile yapılabilir. Kampanya kapsamında verilecek olan siparişlerde, BiNakit'ler kullanılamaz.

- Kampanya sadece İstanbul'da bulunan Little Caesars şubelerinde geçerlidir.

- Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.

- BKM, Bikoshu ve Little Caesars, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını sakı tutar.