Kampanya 31.03.2019 tarihinde sona ermiştir.

31.03.2019 tarihine kadar, ING Mobil Kurumsal uygulamasından alacağınız kod ile Bikoshu'da dükkanınızı açın, 6 ay boyunca komisyon ödemeden sipariş almaya başlayın!

Kampanya Şartları

 

- Kampanya 31.03.2019 tarihine kadar geçerlidir. İndirime hak kazanılabilmesi için 31.03.2019 tarihine kadar ING Mobil Kurumsal'a şifreleri ile giriş yapılması gerekir. Kampanya koduna, ING Mobil Kurumsal'da sağ üstte yer alan Bildirimler alanından ulaşabilirsiniz.

- Kampanya kapsamında ING Mobil Kurumsal uygulamasını kullanan KOBİ'lere, esnafa, küçük işletmelere Bikoshu web sitesi ve Mobil Uygulamaları üzerinden alacakları siparişlerde komisyon indirimi sağlanır.

- İndirim kodunu almaya hak kazanan müşteriler, kampanya kodunu Bikoshu'nun, resmi web sitesi Bikoshu Kurumsal üzerinden online dükkan açmaları durumunda kullanabilir.

- Kampanyadan, ING Mobil Kurumsal uygulamasına kullanıcı kodu ve şifresi ile giriş yapan, ING Mobil Kurumsal'dan verilen kampanya kodunu alan Bikoshu Kurumsal üzerinden online dükkan açacak olan KOBİ'ler, esnaf ve küçük işletmeler yararlanabilir.

- Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 kod kullanabilir, kampanya kodları tek kullanımlıktır.

- Kampanya, ING'nin diğer kampanyaları ve Bikoshu'nun diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

- ING Bank ve Bikoshu kampanya şartlarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.

- Bu kampanya kapsamında kampanya kodu ile Bikoshu üzerinden alacağınız hizmetlerle ilgili olarak (hizmetlerin ayıplı, eksik ya da sorunlu olması halleri de dahil olmak üzere) ING sorumlu değildir.

- İndirim kodundan yararlanarak Bikoshu'da online dükkan açmak ve tüm sorulanız için 0850 360 0 786numaralı müşteri hizmetleri hattından veya info@bikoshu.com e-mail adresi üzerinden Bikoshu'ya iletebilir veya Bikoshu Kurumsal adresini ziyaret edebilirsiniz.